Blog

Kontuzja? O tym trzeba powiedzieć!

Każdemu z nas czasem trafi się kontuzja. Wybity staw? Skręcona kostka? Naciągnięte ścięgno? Ot ludzka rzecz – zdarza się najlepszym. Dzisiaj bardzo istotny temat. Zarówno dla osób początkujących jak i już dłużej praktykujących.

Joga w domu – czy warto?

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, coraz więcej osób praktykuje samodzielnie w domu lub korzysta z zajęć online. Praktyka w domu ma zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników. Jakie są plusy praktyki w domu? Jakie minusy?

Joga w czasie pandemii.

Nowy rok właśnie nadszedł, jednak pandemia COVID-19 w dalszym ciągu nie chce odpuścić i dać nam trochę wytchnienia. W związku z nowymi ograniczeniami (od 28.12.2021 – 17.01.2021), które nie są do końca jasne jeśli chodzi o możliwość prowadzenia zajęć w formie stacjonarnej, część szkół pozostaje zamknięta lub przeszła na prowadzenie zajęć online. Rozwiązanie idealne? DlaCzytaj dalej „Joga w czasie pandemii.”

Nowy Rok Nowy Blog

Cześć! Znajdziesz tutaj materiały związane z praktyką jogi, skierowane głównie do osób rozpoczynających swoją przygodę, ale również dla osób bardziej zaawansowanych. Więcej informacji na mój temat znajdziesz w zakładce „O mnie” Dziękuję za odwiedziny! Pozostańmy w kontakcie 🙂

%d blogerów lubi to: